Informacje

AdvertVision - agencja reklamowa Social Media projektowanie graficzne

Agencja reklamowa założona na początku 2019 roku. AdvertVision zajmuje się projektowaniem bannerów reklamowych, logotypów, grafiki social media, wizytówek, ulotek i wiele więcej.  Wielu zadowolonych klientów, lata spędzone przy grafice oraz social media – to wszystko pozwala w pełni spełnić oczekiwania klientów.

W przeszłości współpracowałem z wieloma YouTuberami takimi jak IsAmU, Graczol, PevorSR, KURA WORKOUT, Sh4ke, Rembol, Kiślu i wiele więcej.  Również firmy GymFreakZoneQuantumTechnology, MegaCarsGroup czy Invictus należą do grona zadowolonych klientów.

Dlaczego AdvertVision? Przede wszystkim – krótki czas realizacji. Każdy projekt, wysyłam do 24 godziny od złożenia zamówienia, dzięki czemu od samego początku chcę zbudować pozytywną relację z klientem. Każdą grafikę wysyłam z dbałością o najmniejszy szczegół i dopracowuję każdy piksel. Kładę nacisk na kontakt z klientem, aby projekt udoskonalić pod każdym względem i spełnić postawione w moim kierunku wymagania.

Kontakt z klientem

Główną wartością dla mnie jest dobry kontakt z klientem!

Dbałość o szczegóły

Każdy projekt jest robiony z dbałością o każdy piksel, a w każdą pracę wkładam całe serce, aby spełnić oczekiwania klienta.

Czas realizacji

Gotowy projekt otrzymasz już następnego dnia! Czas pracy wynosi 24 godziny od rozpoczęcia zamówienia!

0
Tyle lat spędziłem w Social Media
0
Tyle lat doświadczenia posiadam w branży graficznej