Profesjonalizm na YouTube

Opublikowane przez admin w dniu

Prowadzisz kanał YouTube? 

W dzisiejszych czasach YouTube jest na tak wysokim poziomie, w którym aby przekonać do siebie widza, zainteresować go swoim kanałem oraz swoją twórczością – nie wystarczy się uśmiechać do kamery i być sobą. Takich kanałów w dzisiejszych czasach są setki jak nie tysiące. Dzisiaj aby przekonać do siebie widza – potrzebny jest dodatkowo profesjonalizm w każdym zakresie. Filmy dopracowane do ostatniej sekundy, miniaturki przykuwające uwagę, wygląd kanału potwierdzający profesjonalizm.

Dzięki doświadczeniu jakie zyskałem po latach współpracy z największymi YouTuberami w Polsce (m.in. IsAmU, Graczol, TheNitroZyniak etc.), będę w stanie przygotować dla Ciebie rewolucję na kanale. Wszystko po to, aby otworzyć przed Tobą możliwości YouTube’a. 

Zarabianie na reklamach, sponsoring? Brzmi nieźle co? To wcale nie takie trudne jak myślisz! Zaproponuję Ci przemyślane tytuły, przygotuję dla Ciebie nowe miniaturki – wszystko po to, aby zwiększyć klikalność filmów. Nowe, przejrzyste opisy filmów zachęcą do interakcji. Banner oraz awatar dodatkowo podkreśli profesjonalizm kanału, dzięki czemu szybciej zyskasz pierwszych sponsorów a co za tym idzie, pierwsze oficjalne zarobione pieniądze z YouTube’a!

Już po kilku tygodniach zobaczysz wielką różnicę!
Zapraszam do współpracy – biuro@advertvision.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *